Potrebujete poradiť?

Nový Volkswagen Tiguan plug-in hybrid: dojazd 100 km

Volk­swa­gen pred­sta­vu­je vo sve­to­vej pre­mi­é­re úpl­ne novo vyvi­nu­tý model Tigu­an, tre­tiu gene­rá­ciu best­sel­le­ru. Tigu­an dnes pat­rí medzi glo­bál­ne najús­peš­nej­šie mode­ly znač­ky Volk­swa­gen. Od jeho debu­tu v roku 2007 sa pre toto kom­pakt­né SUV roz­hod­lo viac ako 7,6 mili­ó­na zákaz­ní­kov. Nový model bude uve­de­ný do pre­da­ja už v prvom štvrť­ro­ku 2024
Zobraziť článok

Kia EV9: Aerodynamická krabica

Prvý čis­to­krv­ný elek­tro­mo­bil kórej­skej auto­mo­bil­ky Kia, model EV6, mal ohrom­ný úspech. V čase uve­de­nia na trh počet objed­ná­vok troj­ná­sob­ne pre­kro­čil roč­nú výrob­nú kapa­ci­tu a znač­ka navy­še zís­ka­la his­to­ric­ky prvý titul Európ­ske­ho auta roku 2022. Nad­via­že EV9, pré­mi­ové SUV, na ten­to úspech?
Zobraziť článok

Jeep Avenger: Americký kovboj strihnutý pre Európu

Jeep je syno­ny­mom pre terén­ne auto­mo­bi­ly, kto­ré sa nie­len­že nez­ľak­nú ťaž­ké­ho teré­nu, ale pria­mo ho vyhľa­dá­va­jú a uží­va­jú si ho. Model Aven­ger je pres­ne takým par­ťá­kom, hoci vo ver­zii so spa­ľo­va­cím moto­rom len s poho­nom pred­nej nápra­vy.
Zobraziť článok
27.11.2023

2 minúty čítania

Jeep Avenger: Americký kovboj strihnutý pre Európu

Jeep je synonymom pre terénne automobily, ktoré sa nielenže nezľaknú ťažkého terénu, ale priamo ho vyhľadávajú a užívajú si ho. Model Avenger je presne takým parťákom, hoci vo verzii so spaľovacím motorom len s pohonom prednej nápravy.

Elektrické vozidlá 22.11.2023

1 minúta čítania

Kia EV9: Aerodynamická krabica

Prvý čistokrvný elektromobil kórejskej automobilky Kia, model EV6, mal ohromný úspech. V čase uvedenia na trh počet objednávok trojnásobne prekročil ročnú výrobnú kapacitu a značka navyše získala historicky prvý titul Európskeho auta roku 2022. Nadviaže EV9, prémiové SUV, na tento úspech?

Naše autá 24.10.2023

5 minúty čítania

Nový Volkswagen Tiguan plug-in hybrid: dojazd 100 km

Volkswagen predstavuje vo svetovej premiére úplne novo vyvinutý model Tiguan, tretiu generáciu bestselleru. Tiguan dnes patrí medzi globálne najúspešnejšie modely značky Volkswagen. Od jeho debutu v roku 2007 sa pre toto kompaktné SUV rozhodlo viac ako 7,6 milióna zákazníkov. Nový model bude uvedený do predaja už v prvom štvrťroku 2024

Elektrické vozidlá 19.10.2023

5 minúty čítania

BMW odhaľuje novú generáciu elektromobilu

Budúcnosť BMW je elektrická, digitálna a cirkulárna. Koncept BMW "Vision Neue Klasse" ukazuje, ako by to mohlo vyzerať.

Elektrické vozidlá 17.10.2023

2 minúty čítania

Volkswagen sa teraz chce odlíšiť dizajnom, predstavil provokatívny elektromobil

"Success by Design" - to je motto tohtoročného galavečera Volkswagen Group Media Night. Dizajn bude mať celofiremný význam, od prezentácie spoločnosti až po produkty a digitálne ponuky.

Elektrické vozidlá 10.10.2023

2 minúty čítania

Čo vieme o Škode Elroq iV (2024) - špecifikácie, cena a dojazd

Škoda Elroq iV (2024) bude druhým čisto elektrickým vozidlom tejto značky. V hierarchii sa zaradí pod model Enyaq iV. Čo už o modeli Elroq vieme a na čo sa môžeme tešiť?

Digitálne novinky 06.10.2023

1 minúta čítania

Lamborghini odhalilo svoj dlho očakávaný elektrický kúsok, má len jeden veľký háčik

Volá sa Lamborghini Lanzador EV. Prvý elektromobil talianskeho výrobcu supeáut ide na odbyt za peniaze svetových milionárov.

Digitálne novinky 04.10.2023

3 minúty čítania

5 najväčších nevýhod elektromobilov. Kde majú súperi pravdu?

Elektromobily nie sú dokonalé? Prečo, alebo skôr v čom sú horšie ako spaľovacie autá? V tomto článku sa dozviete, aké sú nevýhody elektromobilov

Elektrické vozidlá 03.10.2023

1 minúta čítania

Toyota Corolla Touring Sports Hybrid - Overené štvrťstoročím

Japonská Toyota svoj hybridný pohon vyvíja bez prestávky viac ako štvrťstoročie. Na počiatku bolo svetlo, píše sa v Biblii. Vo svete elektrifikovaných vozidiel by podobné vyjadrenie znelo: Na počiatku bol Prius. Práve tento hybrid razil cestu ostatným. A z jeho odkazu teraz ťažia všetky toyoty, vrátane modernizovanej Corolly.

Elektrické vozidlá 02.10.2023

1 minúta čítania

Hyundai Kona Electric: Ešte viac a ďalej

Druhá generácia kompaktného SUV Hyundai Kona oproti svojmu predchodcovi narástla vo všetkých ohľadoch. Je väčšia, a tým aj priestrannejšia. Ponúka väčšiu kapacitu batérie, a preto aj dlhší dojazd. A k dispozícii bude okrem elektrickej verzie rovnako ako predtým aj so spaľovacím motorom a ako hybrid.

Naše autá 27.09.2023

1 minúta čítania

Škoda Kodiaq teraz ako plug-in hybrid s dojazdom 100 km!

S druhou generáciou modelu Škoda Kodiaq automobilka vylepšuje svoje celosvetovo úspešné veľké SUV. Kodiaq teraz prichádza s plug-in hybridným pohonom a ešte väčším priestorom, najmä pre cestujúcich v treťom rade sedadiel.

Naše autá 26.09.2023

2 minúty čítania

Nový Prius plug-in znižuje spotrebu paliva vďaka predvídavej jazde

Nová Toyota Prius Plug-in Hybrid je nielen najdynamickejšou, ale aj najúspornejšou generáciou v histórii tohto modelu. Dlhý dojazd na elektrický pohon (EV) a nízka spotreba paliva sú zásluhou vyspelých technológií. Dokáže napríklad prispôsobiť výkon hybridného systému podľa spôsobu jazdy a štýlu jazdy vodiča.