Potrebujete poradiť?

Nový Volkswagen Tiguan plug-in hybrid: dojazd 100 km

Volk­swa­gen pred­sta­vu­je vo sve­to­vej pre­mi­é­re úpl­ne novo vyvi­nu­tý model Tigu­an, tre­tiu gene­rá­ciu best­sel­le­ru. Tigu­an dnes pat­rí medzi glo­bál­ne najús­peš­nej­šie mode­ly znač­ky Volk­swa­gen. Od jeho debu­tu v roku 2007 sa pre toto kom­pakt­né SUV roz­hod­lo viac ako 7,6 mili­ó­na zákaz­ní­kov. Nový model bude uve­de­ný do pre­da­ja už v prvom štvrť­ro­ku 2024
Zobraziť článok

Kia EV9: Aerodynamická krabica

Prvý čis­to­krv­ný elek­tro­mo­bil kórej­skej auto­mo­bil­ky Kia, model EV6, mal ohrom­ný úspech. V čase uve­de­nia na trh počet objed­ná­vok troj­ná­sob­ne pre­kro­čil roč­nú výrob­nú kapa­ci­tu a znač­ka navy­še zís­ka­la his­to­ric­ky prvý titul Európ­ske­ho auta roku 2022. Nad­via­že EV9, pré­mi­ové SUV, na ten­to úspech?
Zobraziť článok

Jeep Avenger: Americký kovboj strihnutý pre Európu

Jeep je syno­ny­mom pre terén­ne auto­mo­bi­ly, kto­ré sa nie­len­že nez­ľak­nú ťaž­ké­ho teré­nu, ale pria­mo ho vyhľa­dá­va­jú a uží­va­jú si ho. Model Aven­ger je pres­ne takým par­ťá­kom, hoci vo ver­zii so spa­ľo­va­cím moto­rom len s poho­nom pred­nej nápra­vy.
Zobraziť článok
Elektrické vozidlá 22.11.2023

1 minúta čítania

Kia EV9: Aerodynamická krabica

Prvý čistokrvný elektromobil kórejskej automobilky Kia, model EV6, mal ohromný úspech. V čase uvedenia na trh počet objednávok trojnásobne prekročil ročnú výrobnú kapacitu a značka navyše získala historicky prvý titul Európskeho auta roku 2022. Nadviaže EV9, prémiové SUV, na tento úspech?

Elektrické vozidlá 19.10.2023

5 minúty čítania

BMW odhaľuje novú generáciu elektromobilu

Budúcnosť BMW je elektrická, digitálna a cirkulárna. Koncept BMW "Vision Neue Klasse" ukazuje, ako by to mohlo vyzerať.

Elektrické vozidlá 17.10.2023

2 minúty čítania

Volkswagen sa teraz chce odlíšiť dizajnom, predstavil provokatívny elektromobil

"Success by Design" - to je motto tohtoročného galavečera Volkswagen Group Media Night. Dizajn bude mať celofiremný význam, od prezentácie spoločnosti až po produkty a digitálne ponuky.

Elektrické vozidlá 10.10.2023

2 minúty čítania

Čo vieme o Škode Elroq iV (2024) - špecifikácie, cena a dojazd

Škoda Elroq iV (2024) bude druhým čisto elektrickým vozidlom tejto značky. V hierarchii sa zaradí pod model Enyaq iV. Čo už o modeli Elroq vieme a na čo sa môžeme tešiť?

Elektrické vozidlá 03.10.2023

1 minúta čítania

Toyota Corolla Touring Sports Hybrid - Overené štvrťstoročím

Japonská Toyota svoj hybridný pohon vyvíja bez prestávky viac ako štvrťstoročie. Na počiatku bolo svetlo, píše sa v Biblii. Vo svete elektrifikovaných vozidiel by podobné vyjadrenie znelo: Na počiatku bol Prius. Práve tento hybrid razil cestu ostatným. A z jeho odkazu teraz ťažia všetky toyoty, vrátane modernizovanej Corolly.

Elektrické vozidlá 02.10.2023

1 minúta čítania

Hyundai Kona Electric: Ešte viac a ďalej

Druhá generácia kompaktného SUV Hyundai Kona oproti svojmu predchodcovi narástla vo všetkých ohľadoch. Je väčšia, a tým aj priestrannejšia. Ponúka väčšiu kapacitu batérie, a preto aj dlhší dojazd. A k dispozícii bude okrem elektrickej verzie rovnako ako predtým aj so spaľovacím motorom a ako hybrid.

Elektrické vozidlá 14.09.2023

2 minúty čítania

BMW i7 – nepoznaný luxus

Dizajn nového BMW radu 7 ho robí neprehliadnuteľným a nezabudnuteľným. A keď spaľovací motor nahradia dva elektromotory, zrodí sa úplne jedinečné BMW i7. Jedinečné v každom možnom ohľade.

Elektrické vozidlá 13.09.2023

1 minúta čítania

Volvo C40 Recharge: Druhý v poradí

Čínsko-švédske Volvo bez zaváhania kráča za svojím už skôr oznámeným cieľom - predávať v roku 2030 iba elektromobily. Už teraz, keď sa podívate na webové stránky Volva na Slovensku, tam nenájdete iba vozidlá so spaľovacím motorom. V ponuke vedú hybridy, mild-hybridy a najnovšie štyri elektromobily.