Potrebujete poradiť?
Užitočné tipy 27.04.2022

2 minúty čítania

Toto sú elektromobily s najväčším dojazdom

Elektromobilita si v súčasnosti získava čoraz viac priaznivcov. Okrem mnohých ekologických výhod však mnohých zaujíma jeden základný parameter: dojazd na jedno nabitie. Ktoré autá vás zavezú najďalej? A ako sa dojazd líši v lete a v zime?

Užitočné tipy 21.04.2022

1 minúta čítania

Ako dokáže vaša firma jazdiť zelenšie? Tieto hybridné vozidlá máme skladom

Ak pre svoj biznis potrebujete väčší vozový park, no stále vám záleží na našej planéte, riešením sú autá na elektrický alebo hybridný pohon, ktoré vypúšťajú menej emisií (alebo žiadne) a predstavujú udržateľnejšiu alternatívu.

Užitočné tipy 21.04.2022

2 minúty čítania

Hybrid? Plug-in hybrid? Elektrické? Aký je medzi nimi rozdiel a ktoré si vybrať?

Autá už dávno nedelíme len na diesel a benzín. Časom sa do partie pridal plyn a posledné roky sa postupne snažia prebrať dominanciu rôzne druhy elektromobilov. Aké sú základné rozdiely medzi rôznymi druhmi elektromobilov?

Užitočné tipy 21.04.2022

1 minúta čítania

Nabíjacie stanice na elektromobily - Kde ich nájdete a ako sa líšia?

Pri elektromobiloch musíte oveľa dôkladnejšie plánovať dlhšie cesty a nabíjacie stanice ešte stále nie sú rozšírené tak ako čerpacie stanice. V súčasnosti už však existuje pomerne hustá sieť staníc od rôznych dodávateľov a na rozdiel od vodičov áut so spaľovacími motormi – oni doma benzín nemajú, ale vy elektrinu áno.

Užitočné tipy 16.03.2022

1 minúta čítania

S operatívnym leasingom sa nemusíte starať o poistenie

Pri zaobstáravaní nového auta chcete ušetriť čo najviac času, peňazí a starostí. Operatívny leasing je v takejto situácii ideálnym riešením. My vybavíme všetko za vás a vy platíte iba jedinú splátku mesačne.

Užitočné tipy 16.03.2022

2 minúty čítania

4 užitočné rady: Kedy prezuť do letných pneumatík?

Zákon nám ukladá povinnosť používať zimné pneumatiky od 15. novembra do 31. marca, ak sa na vozovke nachádza súvislá snehová pokrývka, ľad, alebo námraza.

Užitočné tipy 16.03.2022

2 minúty čítania

15 praktických rád: Ako šoférovať v daždi a hmle

Marec a nasledujúce jarné mesiace so sebou prinášajú premenlivé počasie, a preto si nezaškodí zopakovať pár dobrých rád, ako prispôsobiť jazdu náročnejším poveternostným podmienkam.

Užitočné tipy 20.02.2022

1 minúta čítania

Operatívny leasing vs. kúpa nového auta: Čo sa oplatí viac?

Pri autách z bazáru nikdy na 100 % neviete, či nekupujete nabúranú a pozliepanú mačku vo vreci. No istota nového bezchybného auta nie je jedinou výhodou financovania cez operatívny leasing.

Užitočné tipy 20.02.2022

1 minúta čítania

Flexibilný prenájom: operatívny leasing „na skúšku“

Ešte ste neskúsili operatívny leasing, ale chcete získať konkrétnu predstavu o jeho výhodách? Alebo sa obávate zaviazať dlhodobo, pretože vaše potreby sa neustále menia?

Užitočné tipy 20.02.2022

2 minúty čítania

Mýty o operatívnom leasingu: odpovede na vaše otázky

Medzi ľudmi sa v priebehu rokov rozšírilo niekoľko mýtov o operatívnom leasingu, ktoré už dávno neplatia. Pozreli sme sa na najčastejšie z nich a pripravili krátky prehľad, ako to je naozaj.

Užitočné tipy 20.02.2022

1 minúta čítania

Prečo by ste mali chcieť operatívny leasing

Oplatí sa mi vôbec ten operatívny leasing? A v čom je taký výhodný? V krátkosti: áno, pretože vám šetrí čas a peniaze. Súhrn toho najpodstatnejšieho sa dočítate v nasledujúcich riadkoch.